BIOCELL raminanti paakių kaukė

3.29 € 6.59 €

Greito poveikio raminamoji paakių kaukė drėkina, lygina smulkias raukšles, šviesina tamsius ratilus po akimis.

BIOCELL valomoji veido kaukė

6.59 €

Giliai valanti deguonies kaukė su aktyviąja anglimi švytinčiai veido odai. Efektyviai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių ir makiažo likučius nuo veido odos.

TOP 10 veiksmų, kurie padidins lakštinės veido kaukės efektyvumą

Ar švytinti, pridrėkinta, pailsėjusi, gaivi veido oda, pasiekiama vos per 15-20 minučių jums skamba patraukliai? Sutikite, tik retas į šį klausimą atsakytų „ne“. Būtent todėl lakštinės veido kaukės šiandien yra tokios populiarios: jos akimirksniu veido odą pridrėkina, nuramina, valo. Lakštinių veido kaukių pasirinkimas šiandien tikrai platus, jų galite įsigyti vaistinėse ar grožio prekių parduotuvėse.

Skaityti

BIOCELL drėkinamoji veido kaukė

3.49 €

Sudėtyje esanti hialurono rūgštis efektyviai atkuria odos drėgmės balansą, maitina ją, sutraukia poras, išlaiko odą elastingą bei skaisčią.

BIOCELL regeneruojanti veido kaukė

5.29 €

Tinka pavargusiai ar jautriai veido odai, nes ji pasižymi ne tik drėkinamuoju, bet ir odos jautrumą mažinančiu bei atsinaujinimą skatinančiu veikimu.

BIOCELL stangrinamoji veido kaukė

6.59 €

Intensyvaus poveikio stangrinamoji veido kaukė suteikia odai jaunesnę išvaizdą. Plono audinio kaukė priglunda lyg antra oda, tai leidžia aktyviesiems komponentams tolygiai pasiskirstyti ant odos.

#tobulaesitu

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.