BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams
TOP 
-25%

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams

34.87 € 46.49 €

Biocell Beauty Shots grožio eliksyras Jūsų odai, plaukams ir nagams. Jo sudėtyje yra hidrolizuoto kolageno odos stangrumui, hialurono rūgšties – drėgmei, B grupės vitaminų, turinčių įtakos ne tik grožiui, bet ir emocinei būklei (gerai nuotaikai).

BIOCELL Hair Shots, geriamas keratinas su vitaminais ir mineralais plaukams
TOP 
-25%

BIOCELL Hair Shots, geriamas keratinas su vitaminais ir mineralais plaukams

34.87 € 46.49 €

BIOCELL Hair Shots – shot‘as Tavo tobuliems plaukams. Sudėtyje biologiškai aktyvus geriamas hidrolizuotas keratinas. Keratinas – tai baltymas, kuris sudaro net 97% plaukų struktūros ir yra statybinė medžiaga, nuo kurios priklauso plaukų būklė.

Pavasaris - metas pasirūpinti plaukais

Žiemą šaltis, saulės bei vitaminų trūkumas, patiriamas stresas neigiamai veikia plaukų būklę, todėl atėjus pavasariui šie dažnai būna nusilpę. ,,Plaukai – gražiausias moters aksesuaras“ – šypsodamasi primena ,,Mad Beauty Squad“ įkūrėja, pripažinta plaukų meistrė Margarita Jakučinskaitė bei dalinasi patarimais, kaip išvengti sezoninio plaukų šoko.  Kodėl po žiemos plaukai atrodo nualinti?  Atėjus pavasariui, po ,,šalto-šilto oro šoko“, kurį kasdien patiriame vos išėję iš namų į lauką, vėjo ir nuolatinio plaukų sąlyčio su viršutiniais rūbais, plaukai praranda lankstumą, blizgesį ir net spalvą.

Skaityti

Keratinas: sveikiems ir spindintiems plaukams

Keratinas – kas tai? Keratinas — šių dienų baltymas-žvaigždė, regis, minimas beveik visur: nuo žurnalų puslapių iki socialinės medijos. Apie jį kalba ir grožio specialistai, pas kuriuos einate tvarkytis plaukų, o atidžiau panagrinėję naudojamų plaukų priemonių sudėtį, etiketėje greičiausiai taip pat rastumėte šį pavadinimą. Tačiau ar žinote, kaip iš tiesų keratinas gali prisidėti prie mūsų grožio, o ypač plaukų, puoselėjimo? Keratinas yra natūraliai odoje, plaukuose ir naguose aptinkamas baltymas.

Skaityti
BIOCELL Silicium Booster, silicis plaukams, odai, nagams*
* GALIOJA IKI 2023 04 30
-55%

BIOCELL Silicium Booster, silicis plaukams, odai, nagams*

10.13 € 22.50 €

Naujos kartos biologiškai aktyvus silicis su didžiųjų dilgėlių ekstraktu, stangriai bei elastingai odai, vešliems plaukams ir stipriems nagams.

BIOCELL Hair, vitaminai plaukams

18.99 €

Kompleksas nepakeičiamų aminorūgščių, vitaminų, mikroelementų, kurie padeda palaikyti normalią plaukų būklę, saugo juos nuo oksidacinės pažaidos, palaiko plaukų pigmentaciją, o taip pat skatina augimą.

BIOCELL Platinum, hialurono rūgštis ir ceramidų aliejus

26.89 €

Ypatingas mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, ceramidų aliejaus ir biotino kompleksas.

#tobulaesitu

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.