Kas kalčiausias?

Raukšlės randasi dėl skirtingų priežasčių:
• genetikos ir natūralių senėjimo procesų,
• žalingo aplinkos poveikio ir gyvenimo būdo.

Jeigu su genetika ir natūraliais senėjimo procesais labai nepakovosime, tai su kitais dviem kaltininkais, lemiančiais ne tik raukšlių ir linijų atsiradimą, bet ir jų gilėjimą, susidoroti  įmanoma.

• UV spinduliai – žalingiausias aplinkos veiksnys, prisidedantis prie spartesnės ląstelių oksidacijos, ankstyvo raukšlių atsiradimo, jų gilėjimo ir greitesnio senėjimo. Manoma, kad net 75 % senėjimo požymių yra būtent UV spindulių pasekmė.
• Žalingi įpročiai, ypač rūkymas (net ir pasyvus) skatina odos senėjimą ne mažiau nei UV spinduliai. Rūkymas eikvoja vitaminą C ir deguonį, o cigarečių dūmuose esančios medžiagos sukelia oksidacinį stresą, ardo kolageną, elastiną ir skatina raukšlių susidarymą.
• Stresas – dar vienas senėjimą ir raukšlių atsiradimą spartinantis veiksnys. Jis gali sukelti lėtinį imuninės sistemos sutrikimą, oksidacinį stresą ir DNR pažeidimus. Stresuojant pažeidžiamas apsauginis odos barjeras, oda sausėja, praranda elastingumą, tad randasi raukšlių.
• Perdirbtas maistas, kuriame gausu cukraus, druskos, prisotintųjų, hidrintų riebalų, transriebalų ir paprastųjų angliavandenių taip pat skatina senėjimą. Su raukšlių susidarymu ypač susijęs cukrus. Kai organizme jis jungiasi su baltymais, susidaro laisvieji radikalai, ardantys kolageno bei elastino skaidulas ir sukeliantys uždegimus.
• Įprotis raukytis, aktyviai mimikuoti, miegoti ant pilvo, žinoma, taip pat patenka į kaltųjų sąrašą.

Atsisakius žalingų įpročių, saugantis UV spindulių, subalansavus mitybą, poilsio / darbo režimą ir tinkamai naudojant tinkamas kosmetikos priemones, aplinkos sukeltą senėjimą įmanoma pristabdyti, o raukšlių išvengti.

BIOCELL 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas skatina ląstelių regeneraciją, kolageno bei elastino gamybą, šviesina odą, mažina raukšles ir visapusiškai saugo odos jaunystę.Kuris faktas Jums aktualiausias? Ar saugotės saulės?

BIOCELL 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas
-40%

BIOCELL 2 in 1 retinolio veido kaukė ir vitamino C serumas

3.59 € 5.99 €

Į brandžios odos priežiūros rutiną įtrauk BIOCELL 2 IN 1 veido kaukę su retinoliu ir vitamino C serumu, kuris skaistina, regeneruoja, saugo ir lygina odą, mažina pigmentaciją ir smulkias raukšleles, skatina kolageno bei elastino gamybą.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.