Įdomūs faktai apie keramidus

• Keramidai – natūraliai odos ląstelėse esantys lipidai (riebalai), sudarantys apie 50% išorinio odos sluoksnio. Jie taip pat randami gyvūnuose ir augaluose, pvz., ryžiuose, kviečiuose, burokėliuose, sojų pupelėse.
• Keramidai yra atsakingi už apsauginę / barjerinę odos funkciją, drėgmės išsaugojimą ir odos elastingumą.
• Dėl amžiaus, netinkamos odos priežiūros, aplinkos ir UV spindulių žalos, keramidų kiekis odoje mažėja. 50-mečio oda būna netekusi tiek keramidų, kad tampa maždaug 25-30% plonesnė, nei buvo anksčiau. Dėl to susilpnėja apsauginis barjeras, oda tampa sausesnė, jautresnė, glebesnė, randasi raukšlių.
• Keramidai skirstomi į 12 rūšių. Tyrimai atskleidė, kad labiausiai oda išsausėja, kai sumažėja 1-6 tipo keramidų kiekis. Keramidai 1, 3 ir 6 laikomi svarbiausiais siekiant atkurti pažeistą odos barjerą.
• Esant keramidų trūkumui, kosmetikos priemonės sunkiau pasisavinamos ir net, manoma, praranda efektyvumą. Keramidai „paruošia“ odą taip, kad aktyvieji ingredientai gebėtų prasiskverbti ir atliktų savo darbą.
• Keramidų kiekį odoje įmanoma atkurti jų gamybą skatinančia mityba (vartojant kiaušinius, sojų pupeles, saldžiąsias bulves, ryžius, kukurūzus, pieno produktus), vartojamais papildais ir išorinėmis kosmetikos priemonėmis.
• Kosmetikoje keramidai geriausiai veikia derinant juos su kitais drėkinančiais, maitinančiais ingredientais: riebalų rūgštimis, glicerinu, hialurono rūgštimi ir cholesteroliu. Tokie deriniai gerina odos tekstūrą, tonusą, stangrumą, mažina jautrumą. Į kompaniją taip pat tinka bakučiolis, peptidai, niacinamidas, retinolis, vitaminas C.
• Keramidai svarbūs ir plaukams. Jie yra sudedamoji plaukų kutikulės dalis ir atlieka tą pačią funkciją kaip ir odoje: saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio, palaiko struktūrinį vientisumą ir stiprumą.

BIOCELL „Platinum“ sudėtyje yra ceramidų aliejaus, hialurono rūgšties ir biotino, todėl papildas itin tinka intensyvaus drėkinimo reikalaujančiai odai ir padeda išlaikyti sveikos odos balansą, apsisaugoti nuo aplinkos poveikio, senėjimo procesų.

BIOCELL Platinum, hialurono rūgštis ir ceramidų aliejus / AKCIJA 1+1
AKCIJA 1+1

BIOCELL Platinum, hialurono rūgštis ir ceramidų aliejus / AKCIJA 1+1

27.47 €

Ypatingas mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, ceramidų aliejaus ir biotino kompleksas.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.