Ech, ta gravitacija… 5 patarimai odos stangrumui išlaikyti

1. Kad ir kaip banaliai skambėtų, saulė – didžiausias odos priešas. UV spinduliai ardo kolageną ir elastiną, žeidžia ląsteles, trikdo regeneracijos procesus ir lemia ne tik raukšlių atsiradimą, bet ir odos sausėjimą bei elastingumo sumažėjimą, glebimą (jau nekalbant apie odos ligas). Saugokitės.

2. Reguliariai drėkinkite odą (sudrėkinta oda ilgiau išlieka elastinga) ir į odos priežiūros rutiną įtraukitę kosmetikos priemones su retinoidais, vitaminais C, E, kitais antioksidantais, peptidais, gebančiais stimuliuoti kolageno gamybą, atsakingą už odos stangrumą.

3. Išbandykite veido masažą ar jogą. Mankšta suintensyvina kraujo apykaitą ir jo pritekėjimą į odą. Kartu su juo oda gauna daugiau deguonies bei maistingų medžiagų. Be to, tvirtėja ir stiprėja raumenys, kurie yra neatskiriami stangrios odos ir jaunatviškos išvaizdos palydovai. Apsvarstykite profesionalias grožio procedūras, pavyzdžiui, radijo dažnių, ultragarso ar lazerio terapiją.

4. Pasirūpinkite subalansuota mityba. Vitaminais, mineralais ir antioksidantais gausus maistas saugo nuo laisvųjų radikalų pažaidos ir ilgiau išlaiko sveiką, stangrią odą. Papildykite organizmą kokybiškais kolageno ir hialurono papildais, jie paskatins odos atsinaujinimą ir sulėtins senėjimo procesus.

5. Reguliariai šveiskite odą ir stenkitės išmiegoti rekomenduojamą valandų skaičių. Šveitimas ne tik pašalina negyvas odos ląsteles, bet ir skatina naujų gamybą, o miegant gaminasi kolagenas ir vyksta kiti esminiai odos regeneracijos procesai, padedantys ilgiau išlaikyti stangrią ir jaunatvišką odą.

Išbandykite BIOCELL stangrinamąją lakštinę veido kaukę, kuri padeda atkurti odos drėgmę, skatina kolageno gamybą, saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir išlygina smulkias raukšleles.

BIOCELL stangrinamoji lakštinė veido kaukė
-40%

BIOCELL stangrinamoji lakštinė veido kaukė

2.81 € 4.69 €

Kad ir kaip norėtųsi atsukti laiką atgal ir veidrodyje matyti save bent 5  metais jaunesnę, to greičiausiai nepavyks, tačiau  pabandyti pristabdyti odos senėjimo procesus - galime. Geriausia stangrinamoji kaukė yra ta, po kurios naudojimo jautiesi atjaunėjusi. Išbandyk intensyvaus poveikio BIOCELL veido kauke, kuri efektyviai stangrina, suteikia pakeltos ir putlios odos pojūtį, drėkina, saugo nuo oksidacinio streso ir, reguliariai naudojama, suteikia odai jaunesnę išvaizdą.

#tobulaesitu

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.