Vien kolageno – negana. Vitaminų odai abėcėlė.

Kolagenas – vienas iš esminių odos elementų. Nuo jo kiekio priklauso odos elastingumas, stangrumas ir būklė, tačiau, deja, vien kolageno neužtenka.

Odai taip pat reikia įvairių vitaminų ir mineralų, skatinančių paties kolageno gamybą ir turinčių įtakos kitiems procesams.

• Vitaminas A padeda išvengti pigmentacijos, raukšlių ir kovoja su odos išsausėjimu.
• Didžiulė grupė vitaminų B skatina ląstelių regeneraciją ir kolageno gamybą (B2, B3, B5, B7, B9, B12), saugo odą nuo išsausėjimo (B2, B3, B5, B6, B7, B12), ramina, mažina uždegimus (B1, B5, B6, B7, B12), užkerta kelią spuogų (B1, B2, B5, B7, B9, B12), raukšlių (visi), pigmentinių dėmių (B3, B9, B12) atsiradimui.
• Vitaminas C skatina kolageno gamybą, saugo nuo laisvųjų radikalų žalos, turi teigiamą poveikį gydant žaizdas ir gali sumažinti odos sausumą bei raukšlių formavimąsi.
• Vitaminas D labiausiai padeda kovojant su keratoze ir psoriaze, tačiau taip pat apsaugo ir nuo odos sausėjimo, ankstyvo senėjimo.
• Vitaminas E – svarbus antidioksidantas,  saugotis odą nuo saulės žalos. Jis taip pat gali padėti išvengti pigmentinių dėmių, raukšlių, išsausėjimo, padeda gydyti odos uždegimus ir net kovoti su strijomis.
Vitaminas K naudingiausias gydant strijas, vorines venas, randus, tamsias dėmes ir ratilus po akimis.
• Cinkas skatina žaizdų gijimą, kolageno sintezę, saugo nuo UV spindulių žalos ir kovoja su uždegimais.
• Selenas saugo nuo ankstyvo senėjimo, nes skatina kolageno sintezę, stiprina kraujagyslių sieneles ir yra itin naudingas sausai, plonai odai (ir plaukams).
• Nuo silicio kiekio organizme priklauso odos elastingumas ir stangrumas, plaukų, nagų augimas, žvilgesys, tvirtumas.
• Garsioji hialurono rūgštis skatina kolageno gamybą ir yra atsakinga už odos drėgmės išsaugojimą.

BIOCELL „Beauty Shots“ yra hidrolizuoto kolageno, hialurono rūgšties, galingų antioksidantų, B grupės vitaminų ir mineralų, skirtų stangriai, jaunatviškai odai, sveikiems plaukams, nagams ir net gerai nuotaikai.
 

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams / AKCIJA 1+1
AKCIJA 1+1

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams / AKCIJA 1+1

46.48 €

Pajusk skirtumą odai, pasirinkdama BIOCELL Beauty Shots. Geriausi maisto papildai grožiui yra tie, kurie suteikia odai gilų drėkinimą iš vidaus, didina elastingumą ir skatina stangrumą, slopina odos senėjimo procesus, neutralizuoja žalingą aplinkos poveikį. BIOCELL Beauty Shots sudėtyje - optimaliai suderinta, intensyvaus poveikio tobulos odos formulė su hidrolizuotu kolagenu, hialurono rūgštimi, ypač stipriais antioksidantais ir vitaminais bei mineralais. Praturtink savo odą dabar.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.