Viso gero, „kaltūnai“

Plaukai dažniausiai veliasi dėl:

• prastos jų būklės (sausi, trapūs plaukai veliasi labiau),
• aplinkos sąlygų (karščio, šalčio, temperatūrų kaitos),
• netinkamos, netinkamai naudojamos kosmetikos, karštų prietaisų, dažymo, pernelyg dažno trinkimo.


• Kad plaukai lengviau išsišukuotų, naudokite iššukavimą lengvinančias priemones ar tiesiog nenuplaunamą balzamą.
• Rinkitės retas, medines šukas arba natūralių / iš dalies natūralių šerių šepečius. Startuokite nuo plaukų galiukų ir šukuokite atskiromis sekcijomis.
• Prieš trinkdamos plaukus, visada juos iššukuokite. Šampūną švelniai įmasažuokite į galvos odą, tačiau stipriai netrinkite, kitaip juos suvelsite.
 Skalaukite drungnu vandeniu. Toks vanduo tausoja plauko paviršių, jis tampa lygesnis, plaukai švelnesni ir mažiau veliasi.
• Reguliariai naudokite papildomas ir būtent Jūsų galvos odai ir plaukams tinkančias priemones (serumus, aliejus, kaukes). Produktų sudėtyje ieškokite riebiųjų alkoholių (pvz., Cetyl Alcohol), hidrolizuoto keratino ir kviečių baltymų, šilko amino rūgščių, natūralių aliejų (argano, kokoso, jojobos), drėkiklių (glicerino, alijošiaus, medaus). Šie ingredientai stiprina, maitina ir drėkina plaukus, tad plaukai tampa lengviau iššukuojami.  
Prieš eidamos miegoti plaukus iššukuokite ir supinkite į laisvą kasą.

Kad plaukai būtų sveiki ir nesiveltų, svarbu juos maitinti iš vidaus. Vartokite pakankamą kiekį vandens ir maisto produktus, kuriuose yra baltymų (mėsa, žuvis, kiaušiniai, pupelės, riešutai), gerųjų riebalų, vitaminų A, B (ypač biotino), C, E, aminorūgščių, kalcio, geležies ir cinko.

BIOCELL „Hair Shots“ esančios hidrolizuoto keratino molekulės prasiskverbia į plauko vidų, atkuria pažeistas vietas ir sulygina plauko paviršių. Plaukai  dėl to mažiau veliasi ir tampa lengviau iššukuojami. Sudėtyje esantis biotinas, cinkas, varis ir B grupės vitaminai padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, palaikyti normalią plaukų būklę, paskatinti jų augimą.
 

BIOCELL Hair Shots, geriamas keratinas su vitaminais ir mineralais plaukams
TOP
-35%

BIOCELL Hair Shots, geriamas keratinas su vitaminais ir mineralais plaukams

30.22 € 46.49 €

Pajusk skirtumą plaukams, pasirinkdama BIOCELL Hair Shots. Geriausia priemonė plaukams yra ta, kuri suteikia plaukams vešlumo, stabdo jų slinkimą ir skatina augimą, giliai maitina odos šaknis, padeda plaukams žavėti sveika išvaizda ir spindesiu. BIOCELL Hair Shots sudėtyje - optimaliai suderinta, intensyvaus poveikio tobulų plaukų formulė su hidrolizuotu keratinu, nepakeičiamu naujos kartos ypač stipriu antioksidantu SOD, biotinu, cinku, variu ir b grupės vitaminais. Praturtink savo plaukus dabar.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.