Patarimai, kaip išlikti tobula

Tyrimai rodo, kad atvaizdas veidrodyje nedžiugina net 9 iš 10 moterų

- Kas penkta prisipažįsta, kad niekada nebuvo patenkinta savo išvaizda.
- Kas ketvirta atkreipia dėmesį tik į tuos dalykus, kurių savo išvaizdoje nemėgsta.
- Kas trečia žiūrėdama į save retai kada nusišypso.
Norime to ar nenorime, išvaizda – vienas iš esminių elementų, lemiančių savivertę ir savigarbą. Nepasitenkinimas išvaizda, neigiamas požiūris į save ir žema savivertė gali turėti įtakos psichinei sveikatai, santykiams ir gyvenimo kokybei, tad rūpintis savimi reikia visapusiškai:

• Propaguokite sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Skirkite laiko poilsiui ir atsipalaidavimui.  
• Apsupkite save pozityviais, mylinčiais žmonėmis, kurie įkvepia ir kelia teigiamas emocijas.  
• Fokusuokitės į savo stiprybes. Atraskite unikalias savybes, gebėjimus ar išvaizdos privalumus. Sutelkite dėmesį į tai, kuo esate ypatingos.  
• Mokykitės. Įgykite naujų žinių ir įgūdžių, atraskite prasmingas veiklas, investuokite į savęs pažinimą, tobulinimą ir suvokimą.  
• Venkite lyginimosi su kitais. Netikėkite viskuo, ką matote žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose. Nesivaikykite nerealių grožio standartų.  
• Nekomentuokite kitų žmonių išvaizdos. Priimkite ir vertinkite juos nepriklausomai nuo to, kaip jie atrodo.  
• Kurkite teigiamas mintis apie save, kitus ir išvaizdą.  
• Nepamirškite, kad grožis – subjektyvus, o standartai nuolat kinta.  
Jeigu jaučiate, kad reikia, pasikonsultuokite su specialistu.

Ar esate patenkinta savo išvaizda?

 

Kaip teisingai valyti veido odą? 
 
Dvigubas odos valymas – Pietų korėjiečių išpopuliarintas metodas, kai veido oda valoma du kartus. Pirmą kartą tam, kad būtų nuvalytas makiažas, apsauginis kremas nuo saulės ir sebumas. Antrą – kad būtų pašalinti minėtų priemonių likučiai, vandenyje tirpūs nešvarumai, dulkės ir prakaitas. Metodo tikslas – tobulai švari, gaivi oda, paruošta geresnei vėliau naudojamų kosmetikos produktų absorbcijai.

1-ojo žingsnio metu naudojami aliejaus pagrindu pagaminti produktai: valomieji aliejai, sviestai ar balzamai, nes manoma, kad jie efektyviau tirpdo makiažą, SPF ir sebumą.
Po šio žingsnio veidą rekomenduojama nuvalyti drėgnu rankšluostėliu. Taip ne tik geriau pašalinami nešvarumai, bet ir valomųjų produktų likučiai, galintys kimšti poras ir mažinti vėliau naudojamų produktų efektyvumą.

2-ajam žingsniui naudojami vandens pagrindu pagaminti prausikliai: valomosias putos, geliniai ar kreminiai prausikliai.
Šiame žingsnyje rekomenduojama ypač atsižvelgti į savo odos tipą ir būklę, ir rinktis konkrečiai problemai spręsti skirtus prausiklius. Pavyzdžiui, sausos, jautrios odos savininkėms rekomenduojami švelnūs, kreminiai prausikliai su raminamaisiais, odos barjerą stiprinančiais ingredientais, o riebiaodėms patrauklesni gali pasirodyti geliniai prausikliai su rūgštimis.

Dvigubo valymo metodas labiausiai rekomenduojamas naudojant daug „sunkaus“ makiažo ar apsauginius nuo saulės kremus su cinko oksidu ir titano dioksidu. Šis būdas laikomas saugiu visiems odos tipams, tačiau dėl konkrečių kosmetikos produktų naudojimo geriausia pasikonsultuoti su specialistu. Norinčioms papildomo veido švytėjimo rekomenduojame valomąją BIOCELL veido kaukę, kuri ne tik efektyviai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių ir makiažą, bet ir gerina kraujotaką bei skatina odos atsinaujinimą.

O kaip Jūs valote veidą?


 
Ar žinojote, kad oda – greičiausiai atsinaujinantis organas?


 
Vietoje senų, negyvų, išoriniame epidermio sluoksnyje esančių odos ląstelių giliausiame epidermio sluoksnyje nuolat gaminasi naujos ląstelės, kurios keičia senąsias ir dovanoja lygią, sveiką ir skaisčią odą.

Oda atsinaujina maždaug kas 28 dienas, tačiau dėl amžiaus, streso, hormonų pokyčių, žalingų įpročių ir aplinkos veiksnių procesas gali sulėtėti.

• Sulėtėjus odos regeneracijos procesams oda papilkėja, išsausėja, praranda skaistumą ir elastingumą.
• Taip pat gali padidėti odos jautrumas žalingiems aplinkos veiksniams, išryškėti raukšlelės, suprastėti odos „imunitetas“.

Regeneruoti odą padeda:

• Tinkama odos priežiūros rutina: prausimas, drėkinimas ir apsauga nuo saulės bei kitų žalingų aplinkos veiksnių.
 Subalansuota mityba, kokybiškas poilsis ir sveikas gyvenimo būdas.
• Profesionalios estetinės procedūros, tokios kaip PRP, cheminis šveitimas, lazerio ar mikroadatinė terapija.
• Kosmetikos priemonės su retinoidais, peptidais, niacinamidu, AHA ir BHA rūgštimis, keramidais ir antioksidantais: vitaminu C, žaliąja arbata, resveratroliu, kofermentu Q10 ir pan.
Reguliariai ir tinkamai naudojami retinoidai skatina odos regenaracijos procesus ir kolageno bei elastino gamybą, gerina odos tesktūrą, mažina raukšles ir raukšleles.

AHA ir BHA rūgštys „tirpdo“ negyvas odos ląsteles ir skatina naujų ląstelių susidarymą. Be to, skaistina, gerina odos tekstūrą, stiprina kolageno ir elastino skaidulas. Vitaminas C stimuliuoja kolageno gamybą taip pat skaistina, stangrina odą ir padeda apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio.

Paskatinkite regeneracinius odos procesus - naudokite pažangią BIOCELL 2 in 1 retinolio kaukę vakarui ir vitamino C serumą rytui. Liposominė technologija padeda nunešti veikliąsias medžiagas į giliuosius odos sluoksnius ir taip užtikrina efektyvumą. Rezultatas- mažiau raukšlių, mažiau pigmentinių dėmių, lygesnė ir labiau švytinti oda.


Kirpti ar nekirpti? Štai kur klausimas.


• Norint džiaugtis sveikais, gražiais, nenušiurusiais plaukais, išvengti galiukų šakojimosi ir lengviau su plaukais susitvarkyti, kirptis rekomenduojama reguliariai.
• Specialistai į kirpyklą kviečiasi maždaug kas 4-6 savaites, tačiau daug kas priklauso ir nuo plaukų struktūros, būklės, priežiūros, augimo greičio, kirpimo ir kitų veiksnių.
Špargalkė Jums: jei plaukai nušiuro, prarado formą, blizgesį, tapo sunkiai formuojami ir iššukuojami – laikas apsikirpti.
• Iki galo nesutariama, kiek reikėtų pakirpti, kad plaukai atsigautų ir atrodytų patraukliai bei tvarkingai, tačiau manoma, kad užtenka nukirpti maždaug po 0,5-1 cm.
• Didesnį dėmesį plaukams reikėtų skirti pavasarį. Po žiemos dažnam trūksta vitaminų, todėl plaukai ima lūžinėti, slinkti, praranda spindesį ir atrodo pavargę.
Tinkamai plaukus prižiūrint, vartojant subalansuotą maistą ir specialius papildus plaukai maitinami iš vidaus atsigauna, tampa stipresni, storesni, sveikesni, todėl mažiau lūžinėja ir vizualiai ilgiau atrodo gražiau. Tokius plaukus kirpti galima rečiau. Kas 8-10 savaites.

BIOCELL Hair Shots padeda palaikyti normalią plaukų būklę, saugo juos nuo oksidacinės pažaidos, palaiko plaukų pigmentaciją ir skatina augimą.


 
10 faktų apie kolageną
 


1. Terminas kolagenas yra kilęs iš graikų kalbos žodžių „kolla“, reiškiančio „klijus“, ir „genos“, reiškiančio „gaminti“. Kolagenas tarsi suklijuoja audinius ir ląsteles, sujungia juos į visumą.

2. Kolagenas sudaro apie trečdalį visų kūno baltymų.

3. Žmogaus organizme randama 28 rūšių kolageno. Maisto papilduose dažniausiai naudojami penki: I, II, III, V ir X tipo. Apie 90 % viso organizme esančio kolageno yra I tipo.

4. Kolagenas yra struktūrinis odos, kaulų, raumenų, sausgyslių ir raiščių elementas. Jo taip pat randama kraujagyslėse, akies ragenoje, dantyse, kremzlėse ir net virškinamąjame trakte.

5. Šis baltymas gali padėti sustiprinti kraujagyslių sieneles, aprūpinti ląsteles deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.

6. Odoje esantis kolagenas gali padėti išlaikyti drėgmę, stangrumą ir elastingumą. Kartu su antioksidantais jis padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir ilgiau išsaugoti jaunatvišką išvaizdą.

7. Kolagenas taip pat prisideda prie plaukų augimo, stiprumo bei spindesio.

8. Bėgant metams kolegano organizme mažėja jau nuo 25 metų. Nuo 40-ties kolageno odoje sumažėja apie 40 proc., o nuo 60-ties jo išvis lieka tik apie 40 proc. Gerai, kad atsargas galima ir būtina papildyti.

9. Kenksmingi UV spinduliai – pagrindinė priežastis, mažinanti kolageno gamybą. Kolagenui taip pat kenkia rūkymas, per didelis suvartojamo cukraus kiekis, miego ir vandens stoka.

10. Kolageno gamybą skatina vartojami baltymai, vitaminai A ir C, varis (ypač iš vėžiagyvių ir riešutų), antocianinai.

„Beauty Shots“ papilduose yra ne tik optimali dozė hidrolizuoto kolageno, bet ir hialurono rūgšties, stiprių antioksidantų, vitaminų A, B, C, E ir mineralų, skatinančių kolageno gamybą. Įsigykite dabar: spausti čia


 
Misija – išnaikinti pigmentines dėmes


• Pigmentines dėmes galima pašviesinti ar net visai išnaikinti naudojant kosmetiką su vitaminais B3 ir C, retinoliu, glikolio, pieno, migdolų, kojine, fitino, azelaino, salicilo rūgštimis, alfa arbutinu ir specialiomis, gydytojo paskirtomis, balinamosiomis priemonėmis.

• Taip pat galima atlikti profesionalius rūgštinius šveitimus, intensyvios impulsinės šviesos (IPL) ar lazerio terapiją, mikrodermabraziją, mezoterapiją ir panašias procedūras.

• UV spinduliai laikomi pagrindiniu pigmentinių dėmių atsiradimo kaltininku, todėl naikinant esamas dėmes itin svarbu ir saugotis naujų. Atsakingai naudokite apsauginius kremus nuo saulės ir rinkitės ne mažesnę nei 30 SPF apsaugą (ypač naudojant kosmetikos priemones su vitaminu C ir retinoliu).

• Venkite streso, nes jis taip pat siejamas su hiperpigmentacija.

• Atkreipkite dėmesį į savo mitybą. Manoma, kad pigmentacija gali padidėti, kai organizme trūksta kalio, vitaminų B1 ir C.

• Pigmentinių dėmių taip pat randasi dėl hormonų pokyčių, vartojamų vaistų, mechaninių pažeidimų, įvairių endokrininės sistemos, kepenų, kiaušidžių, širdies ir kraujagyslių, virškinimo trakto veiklos sutrikimų, todėl atsiradus naujų, neįprastų pigmentinių dėmių ar pasikeitus esamoms, rekomenduojama kreiptis į gydytojus.

Koks pigmentinių dėmių gydymo das – efektyviausias, geriausiai gali pasakyti apžiūrėjęs specialistas, tačiau aišku viena – kovoti su pigmentinėmis dėmėmis reikia kompleksiškai ir atsakingai. 

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.