TOP 10 veiksmų, kurie padidins lakštinės veido kaukės efektyvumą

Ar švytinti, pridrėkinta, pailsėjusi, gaivi veido oda, pasiekiama vos per 15-20 minučių jums skamba patraukliai? Sutikite, tik retas į šį klausimą atsakytų „ne“. Būtent todėl lakštinės veido kaukės šiandien yra tokios populiarios: jos akimirksniu veido odą pridrėkina, nuramina, valo.
Lakštinių veido kaukių pasirinkimas šiandien tikrai platus, jų galite įsigyti vaistinėse ar grožio prekių parduotuvėse. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į veido kaukės paskirtį, nes jų būna pačių įvairiausių: drėkinančių, valančių, raminančių ar stangrinančių veido odą. Pasirinkite kaukę priklausomai nuo to, ko jūsų odai šią sekundę reikia labiausiai.
Norint, kad lakštinė veido kaukė veiktų tikrai efektyviai ir ją nuėmus galėtumėte džiaugtis tuo „vau!“ efektu, yra keli dalykai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį.


1. Paruoškite veido odą
Prieš naudojant lakštinę veido kaukę, pirmiausiai visuomet reikia tinkamai paruošti veido odą. Skamba kaip savaime suprantamas dalykas, bet tai — itin svarbu. 
Kruopščiai pašalinkite makiažą valikliu ar miceliniu vandeniu, o jo likučius — prausikliu, kurį reikėtų nuplauti drungnu (jokiu būdu ne karštu!) vandeniu. 
Sekantis žingsnis — tonikas. Jis padės subalansuoti jūsų odos PH lygį ir atverti poras, o tai užtikrins, kad oda kaukės aktyvius ingredientus pasisavins kur kas geriau.
Norite dar geresnio rezultato? Nupilinguokite veido odą prieš lakštinės veido kaukės naudojimą. 


2. Išsirinkite tinkamiausią laiką
Lakštines veido kaukes galite naudoti tiek ryte, tiek ir vakare. Naudojant kaukę ryte, atgaivinsite, pridrėkinsite odą ir paruošite ją makiažui. Tuo tarpu naudojant ją vakare, prieš miegą, kaukės serume esančios veikliosios medžiagos per naktį įsiskverbs į giliausius veido odos sluoksnius, tad vos tik nubudus ryte galėsite džiaugtis švytinčia, sudrėkinta veido oda. 
Dar viena maža paslaptis — veido kaukės naudojimą derinkite su pagulėjimu šiltoje vonioje. Garai padeda atverti veido odos poras, todėl lakštinėje kaukėje esantys ingredientai lengviau pasiekia gilesnius veido odos sluoksnius.


3. Atvėsinkite veido kaukę
Lakštinė veido kaukė visuomet veikia raminamai, atgaivina ir vėsina odą, tačiau jeigu norite, kad šis efektas būtų dvigubai (ar net trigubai!) didesnis, prieš naudojimą maždaug 30 minučių palaikykite ją šaldytuve. Užsidėjus tokią kaukę ant veido, pajusite tikrą atgaivą.

4. Tinkamai apgaubkite veidą kaukės lakštu
Lakštinė veido kaukė veiks efektyviau, jeigu atidžiai ir tinkamai ją uždėsite. Pradėkite nuo kaktos ir lėtai denkite ja visą veidą. Dėdami kaukę, stenkitės nepalikti neuždengtų odos lopinėlių bei oro burbuliukų — ji turi priglusti prie veido lyg antra oda. Kaukės lakštai paprastai nėra idealiai ir tiksliai atkartojantys veido formą, todėl juose yra padaryti specialūs įkirpimai, leidžiantys kaukę išformuoti pagal jūsų veido kontūrus. Jeigu dedant ir formuojant kaukę ant veido nutiktų taip, kad ji šiek tiek įplyštų, neišsigąskite — tiesiog įsitikinkite, kad lakštas pilnai dengia veidą, tai yra svarbiausia.

5. Maksimaliai išnaudokite serumą
Lakštinės veido kaukės pakuotę visuomet laikykite ne stačiai, o gulsčiai — toks laikymo būdas užtikrins, kad kaukė pakuotėje esantį serumą sugers ir po savo paviršių paskirstys tolygiai.
Visi lakštinės kaukės vitaminai, mineralai ir kitos veikliosios medžiagos yra serume, todėl įsitikinkite, kad išnaudojate jį maksimaliai. Užsidėję kaukę ant veido, panaudokite pakuotėje likusį serumą: išpilkite likutį į delną ir juo ištepkite kaklą, dekoltė, rankas, alkūnes ar netgi kojas. 


6. Pamasažuokite veido odą
Nuėmus kaukę nuo veido, nereikėtų nuplauti serumo likučių, nebent taip būtų nurodyta ant pakuotės. Nuėmus kaukės lakštą iš pradžių oda gali pasirodyti šiek tiek lipni, tačiau vos per 10 minučių veidas absorbuos likusį skystį ir šis pojūtis dings. 
Norint, kad serumas greičiau susigertų, o kaukės efektas būtų dar stipresnis, nepatingėkite šias kelias minutes skirti veido masažui. Reguliariai masažuojant veidą gerėja kraujotaka ir limfotaka, atpalaiduojami įtempti raumenys. Tinkamas raumenų aktyvavimas užkuria procesus, kurie skatina odos regeneraciją, kolageno ir elastino gamybą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą. Suaktyvinus gilesnius procesus, pagerėja ir aktyvių medžiagų įsiskverbimas į odą, tad tai leidžia pasiekti dar geresnių rezultatų. Štai keletas paprastų savimasažo pratimų, kuriuos rekomenduoja „FaceMyo“ veido sveikatinimo studijos įkūrėja Vita Mozūraitienė:
1. Sugniaužkite delnus į kumščius, tuomet prispauskite krumplius prie smakro ir giliais nubraukiamaisiais judesiais kilkite aukštyn puslankiu ausų link. Pratimą kartokite 3-5 kartus.
2. „Pieškite“ ratus aplink akis: uždėkite pirštų galiukus virš antakių kampučių, leiskite juos žemyn smilkinių link, leiskitės po akimis į vidinius akių kampučius link antakių linijos, ir judesį baikite ten, kur pradėjote. Pratimą kartokite apie 1 minutę.
3. Švelniai glostykite veidą horizontaliais judesiais. Pirštų galiukus uždėkite veido centre ir pereikite per 4 veido linijas: kaktą, skruostus, lūpas ir smakrą, švelniai tempiant odą link periferijos. Pratimo pabaigoje, naudojant tą patį glostomąjį judesį, leiskitės kaklu žemyn. Kiekvienai linijai pratimą kartokite 3-5 kartus.
4. „Pirštų dušas“. Pirštų pagalvėlėmis lengvai tapšnokite visą veidą. Pratimą kartokite 15-20 sekundžių. 
5. Skruostikaulius įstatykite į delnus taip, kad nykščiai būtų po kaklu, o smiliai — prie pat nosies. Tuomet, išlaikant vienodą spaudimą, švelniai slinkite horizontaliai per visą žandikaulį ir kilkite aukštyn link smilkinių. Pratimą kartokite 3-5 kartus. 


7. Nelaikykite kaukės per ilgai
Daugelis galvoja, kad kuo ilgiau laikys lakštinę kaukę ant veido, tuo efektyvesni rezultatai bus po to. Dar vienas dažnas atvejis — laikyti kaukę ant veido tol, kol ji visiškai išdžius. Tačiau toks lakštinės kaukės naudojimas yra visiškai neteisingas. Priešingai: kaukę visuomet reikėtų nuimti nuo veido jai vis dar esant drėgnai, ir niekuomet nesugalvokite jos laikyti per naktį. Jeigu leisite jai išdžiūti ant veido, iš tiesų pažeisite odą, nes kaukė ims „traukti“ drėgmę iš jūsų odos. Todėl atsiminkite: visuomet perskaitykite kaukės naudojimo instrukciją, esančią ant pakuotės. Jeigu lakštinę veido kaukę nurodyta laikyti 15-25 minutes, tuomet taip ir darykite. 

8. Nenaudokite kaukės lakšto kelis kartus
Lakštinė veido kaukė, esanti pakuotėje, yra skirta vienam panaudojimui, todėl jokiu būdu nenaudokite jos kelis kartus. Naudojant tą patį lakštą keletą kartų, ant jo gali atsirasti mikrobų, kuriuos tiesiog užsidėsite sau ant veido, tad vietoj taip laukiamo teigiamo efekto, sulauksite priešingo rezultato. Panaudojus kaukę, tvarkingai ją išmeskite. 

9. Nepamirškite drėkinti ir apsaugoti veido odą
Lakštinės kaukės naudojimas nereiškia, kad likusią veido priežiūros rutiną galite tiesiog pamiršti. Nuėmę lakštą, palepinkite veidą drėkinamuoju kremu — tai padės „užrakinti“ drėgmę ir kitas veikliąsias lakštinės kaukės medžiagas odos ląstelėse. 
Dar vienas itin svarbus dalykas: po lakštinės kaukės naudojimo, prieš einant į lauką, būtinai pasitepkite veidą apsauginiu kremu nuo saulės su SPF. Taip apsaugosite veido odą nuo žalingo saulės spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio ir ilgiau džiaugsitės lakštinės veido kaukės suteiktais efektais. 


10. Gerkite vandenį
Taip, taip. Gerkite vandenį! Nors girdėtas jau tūkstančius kartų, šis punktas yra itin svarbus. Atsiradus veido odos problemoms, mes pirmiausiai bandome jas spręsti įvairiomis veido priežiūros priemonėmis, tačiau nepagalvojame apie tai, kad dažna odos negalavimų priežastis yra tiesiog vandens trūkumas. Nei viena lakštinė veido kaukė ar kita veido odos priežiūros priemonė nepadarys stebuklų, jeigu mūsų organizmas jaus nuolatinį vandens trūkumą. Pakankamas vandens kiekis organizme lygina veido odą, ją valo, suteikia elastingumo, švytėjimo, mažina raukšlelių atsiradimą. Todėl padarykite sau ir savo veido odai paslaugą ir išgerkite stiklinę vandens dabar pat, o per visą dieną — iš viso bent 2 litrus.

BIOCELL valomoji lakštinė veido kaukė
-40%

BIOCELL valomoji lakštinė veido kaukė

3.95 € 6.59 €

Bur bur bur... Ar girdi kaip burbuliuoja valomoji BIOCELL veido kaukė ir burbuliuodama šalina nešvarumus, riebalų perteklių bei makiažo likučius? Skamba neįtikėtinai, bet tai tiesa. Išbandyk kitokią, giliai valančią deguonies kaukę su aktyviąja anglimi. Vos per 10 minučių jį giliai išvalo veido odą, atgaivina ir suteikia švytėjimo. Išbandyk ir įsitikink.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.