Grožio puoselėjimas pavasarį: kaip pasiekti akivaizdų rezultatą?

Keičiantis metų laikui, turi keistis ir grožio puoselėjimo ritualai, nes oda pavasarį dažnai netgi reiklesnė nei žiemą. Patarimais apie veido odos priežiūros ypatumus dalijasi ir dažniausiai pavasarį daromas klaidas atskleidžia kosmetologė Katerina Stankūnė.
 
Kuo skiriasi pavasarinė veido priežiūra nuo priežiūros kitais metų laikais?

Pasikeitus sezonui, keičiasi ir mūsų oda. Dėl šiltesnio oro mūsų oda tampa riebesnė, nes saulė ir pakilusi oro temperatūra skatina riebalinių liaukų veiklą, pigmentinių dėmių atsiradimą, porų padidėjimą ir viršutinio odos sluoksnio išsausėjimą.
Pavasarį svarbu naudoti saulės apsaugą turinčias dienines priemones. Odą reikia nebe maitinanti, o stiprinti ir drėkinanti. Geriausia rinktis lengvesnes priemones su vitaminais A, E, C ir hialurono rūgštimi. Noriu atkreipti dėmesį, kad vitaminas C gali būti naudojamas tik vakare. Jis intensyviai dalyvauja pigmentacijos susidarymo procese, todėl jo vartojimo metu būtina naudoti dieninį kremą su saulės apsauga.
Riebios ir mišrios odos savininkėms pavasarį rekomenduoju dienai ne kremą, o fluido arba emulsijos konsistencijos priemonę, nes T zona link vasaros suaktyvėja ir labiau riebaluojasi.

 
Kokios klaidos pavasarį dažniausiai daromos rūpinantis veido oda?

Didžiausia klaida neabejotinai yra vengimas apsauginio kremo – juk saulė pavasarį yra pati pavojingiausia! Po žiemos oda dar nėra pripratusi prie UV spindulių ir po 15 minučių lauke be apsaugos ji kur kas reaktyviau reaguoja į saulę, todėl išauga tikimybė, kad atsiras pigmentinių dėmių.
 
Ar veido odos apsauga nuo saulės tikrai reikalinga pavasarį, ar kremai su SPF gali ramiai laukti vasaros?

Veido apsaugą rekomenduoju naudoti priklausomai nuo gyvenimo būdo. Jei nebūnate lauke dienos metu - saulės apsauginio kremo nereikia, bet jei būnate ilgiau nei 10 minučių – saulės apsauga >15 spf būtina. UV spinduliai pasiekia mūsų odos ląsteles net pro debesis.
 
O akiniai nuo saulės pavasarį - tik stilingas akcentas ar būtinybė?

Greičiausiai senėjimo procesus išduoda rankos, vėliau paakių oda. Jei norite senėjimą atitolinti – rekomenduoju vengti saulės spindulių ir papildomai nešioti akinius su UV apsauga. Pirkdamos akinius atkreipkite dėmesį, ar akiniai apsaugo nuo UVa ir UVb spindulių (gamintojas visada nurodo ant etiketes). Rekomenduoju rinktis tik su didžiausia apsauga.
 
Gal geriant daug vandens odai pavasarį pakaks drėkinimo iš vidaus?

Tikrai ne. Išgeriant daugiau nei 2,5 litrus vandens, mūsų organizmas praranda reikalingus mineralus – magnį, cinką ir pan. Dėl to net gerti vandenį reikia saikingai. Papildomam odos drėkinimui klientėms visada rekomenduoju vartoti papildus, ypač pavasarį.
 
Iki vasaros liko 3 mėn. Ką per juos galima nuveikti puoselėjant grožį, kad rezultatas būtų akivaizdus?

Siekiant akivaizdaus pokyčio, rekomenduoju visą pavasarį grožį aktyviai puoselėti ir iš vidaus, ir iš išorės. Odą taisyklingai prižiūrėkite pagal odos tipą ir sezoniškumą. Daugiau laiko leiskite gryname ore, nes deguonis skaistina mūsų odą. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, nes vitaminai stipriną odą, ir, aišku, vartokite vėsesnio oro nualintai odai aktualius papildus.
 
Kokį produktą iš “Biocell” krepšelio išsirinktum kaip naudingiausią pavasarį?

Žinoma, “shotus” (Biocell Beauty Shots)! Kai po nėštumo sužinojau, kad mano organizmas neįsisavina daugumos papildų tabletėmis, pati juos pamėgau ir kursais reguliariai vartoju kas pusmetį. Pavasarį moterims rekomenduoju “shotus” su hidrolizuotu kolagenu ir hialurono rūgštimi vartoti du-tris mėnesius. Jei papildomai namuose bent kartą per savaitę naudosite drėkinančias kaukes, aprūpinsite odą reikalingomis medžiagomis ir atitolinsite senėjimo procesus.

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams / AKCIJA 1+1
AKCIJA 1+1

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams / AKCIJA 1+1

46.48 €

Pajusk skirtumą odai, pasirinkdama BIOCELL Beauty Shots. Geriausi maisto papildai grožiui yra tie, kurie suteikia odai gilų drėkinimą iš vidaus, didina elastingumą ir skatina stangrumą, slopina odos senėjimo procesus, neutralizuoja žalingą aplinkos poveikį. BIOCELL Beauty Shots sudėtyje - optimaliai suderinta, intensyvaus poveikio tobulos odos formulė su hidrolizuotu kolagenu, hialurono rūgštimi, ypač stipriais antioksidantais ir vitaminais bei mineralais. Praturtink savo odą dabar.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.