Garsenybių grožiu besirūpinantis M. Tautvaišas išduoda, kas atėjus pavasariui padeda susigrąžinti sveikus ir blizgančius plaukus

Po žiemos šalčio ir šildymo sezono nualinti plaukai daugeliui pradeda slinkti ir lūžinėti. Garsenybių grožiu besirūpinantis meistras Mantas Tautvaišas iš savo klientų kone kasdien sulaukia to paties klausimo – ką daryti, kad plaukai spindėtų ir atrodytų sveiki iš vidaus, kaip sustabdyti plaukų slinkimą ir lūžinėjimą. Stilistas sako, kad dabar pats metas susirūpinti savo šukuosena ir pataria, kaip atėjus pavasariui susigrąžinti blizgančias ir vešlias garbanas.
 
Plaukai signalizuoja apie sveikatą
 
M. Tautvaišas pasakoja, kad plaukai apie žmogų atskleidžia kur kas daugiau nei tai, pas kokį kirpėją jis vaikšto. Pirmiausia plaukai signalizuoja apie sveikatą. Todėl jei baigiantis žiemai pastebimai pasikeitė jų būklė, plaukai išsausėjo, pradėjo retėti, slinkti, lūžinėti, vertėtų ne skubėti keisti savo kosmetikos priemones, bet susirūpinti savo vidine savijauta.

Jei organizmui trūksta tam tikrų medžiagų, to nepaslėps jokia šukuosena. Plaukų sausumas, girgždėjimas juos liečiant, blizgesio išnykimas, slinkimas iškart išduoda apie asmens sveikatos būklės suprastėjimą. Pasak stilisto, bet koks staigus buities pokytis turi įtakos plaukų išvaizdai. Didelis sporto krūvis, prasta mityba, ilgalaikės griežtos dietos, nėštumas ar besikeičiantys metų sezonų laikai. Plaukų būklė suprastėja ypatingai pavasarį, kai organizmas yra išsekęs ir po žiemos.

 
Atkreipti dėmesį į mitybą
 
M. Tautvaišas atkreipia dėmesį, kad šaltuoju metų laiku plaukų išvaizda priklauso nuo daugelio faktorių. Plaukų būklę veikia šaltis, žvarbus vėjas, šildymo sezonas. Todėl juos būtinai reikia prižiūrėti ir mylėti, palepinti kaukėmis, aliejais, serumais ar kitomis priemonėmis. Plaukai, kaip ir oda, taip pat reaguoja į stresą, tad vertėtų pasirūpinti, jog jo būtų kuo mažiau. „Kitas svarbus faktorius, nulemiantis šukuosenos būklę, yra mityba. Kosmetinėmis priemonėmis mes galime pagerinti tik išorinį plauko sluoksnį, bet jei norite ilgalaikio poveikio, tuomet neišsisuksite nepakeitę savo raciono“, - sako plaukų meistras.

Kasdieninėje mityboje turėtų netrūkti vitaminų A, B, C turinčių produktų, taip pat biotino, kuris sustiprina ir apsaugo plauką. Dėl vitaminų stokos plaukai gali ne tik prarasti žvilgesį, bet ir pigmentą. Dėl tokių mikroelementų, kaip varis, trūkumo, plaukas netgi pradeda žilti. Prastai plauko būklei taip pat gali turėti ir B grupės vitaminų, vitamino F, jodo stoka. Atėjus pavasariui organizme neretai trūksta seleno, cinko, todėl plaukai plonėja, slenka, netgi gali atsirasti plikimas. Todėl mityboje turėtų netrūkti žuvies produktų, lapinių salotų, kiaušinių. „Deja, bet su maistu gauti visų šių reikalingų medžiagų, ypatingai žiemą, yra labai sudėtinga. Todėl į savo dienos racioną reikės įtraukti vitaminų ar papildų, - neabejoja M. Tautvaiša. - Plaukų būklė labai priklauso nuo bendros sveikatos, todėl organizmą būtina aprūpinti visais reikalingais mikroelementais.“
Pasak žvaigždžių stilisto, sudėtingą plaukų situaciją gelbėti galima tam tikromis priemonėmis – pasitelkus plaukų priauginimą ar netgi chirurginę intervenciją. Tačiau svajonių šukuoseną galima susigrąžinti kur kas paprasčiau. Specialistų rekomenduojami maisto papildai, tokie kaip „Biocell Hair“, gali būti išeitis tiems, kurie nori koncentruoto poveikio ar kuriems reikalinga greita pagalba. maisto papildas, kurio sudėtyje yra reikiamas kiekis plaukų būklei palaikyti būtino biotino, seleno ir cinko, normaliai plaukų pigmentacijai reikalingo vario, ląsteles nuo oksidacinės pažeidos apsaugančio vitamino C.“

 
Kaip reanimuoti plaukus po žiemos
 
Vienas geidžiamiausių žvaigždžių plaukų stilistų po žiemos reanimuoti plaukus pataria nepamirštant ir tam tikrų taisyklių.

Stilistas pataria plaukus plauti 2-3 kartus per savaitę, nes natūraliai atsirandantis nepastebimas riebalas plaukams suteikia tvirtumo ir apsaugos.

Jei pasirenkate plauti galvą kasdien, tam būtina naudoti priemones, skirtas dažnam naudojimui. Pasirinkite džiovinimo karštį tokį, kuris nesudegintų plauko.

Naudokite apsaugos nuo karščio priemones. Kitu atveju plaukus galima labai greitai nualinti.

Jei turite galimybių, leiskite plaukams išdžiūti savaime, jie bus blizgesni ir elastingesni.

Taip pat svarbu reguliariai lankytis pas savo kirpėją, kuris pakirptų negyvus plaukų galiukus.

BIOCELL Hair, vitaminai plaukams / AKCIJA 1+1
AKCIJA 1+1

BIOCELL Hair, vitaminai plaukams / AKCIJA 1+1

18.99 €

Kompleksas nepakeičiamų aminorūgščių, vitaminų, mikroelementų, kurie padeda palaikyti normalią plaukų būklę, saugo juos nuo oksidacinės pažaidos, palaiko plaukų pigmentaciją, o taip pat skatina augimą.

#tobulaesitu

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.