Gintarė Gurevičiūtė: Jau dabar pradedu suprasti, kad grožis – laikinas

„Grožis nepriklauso nuo moters lūpų putlumo ar blakstienų ilgumo. Tikrasis grožis – tas, kuris spinduliuoja iš vidaus. Tai – intelektas, meilė, jausmai. Gražus žmogus, pirmiausia, yra laimingas žmogus“, – įsitikinusi televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Laimingo asmeninio gyvenimo neslepianti moteris teigia, jog meilė ją skatina žydėti kasdien. „Kai turi tikrą žmogų šalia savęs, tu jam visada esi pati gražiausia“, – šypsosi ji.

Kas jums svarbiau – girdėti komplimentus ar jaustis gerai pačiai savame kūne?

– Vienareikšmiškai – jaustis gerai. Čia net nėra klausimo! (juokiasi) Nors aš dažnai sulaukiu komplimentų, visgi, manau, kad žmonės juos sako iš mandagumo, o ne nuoširdumo. Kokia daili tavo suknelė, koks gražus lūpdažis – tai būdas palaikyti pokalbį. O kiek tuose žodžiuose tiesos? Sunku ir įvertinti...
Būna, nusiperki naują drabužį ir su juo pirmą sykį kur nors išeini. Tą dieną ar vakarą jautiesi tokia graži, sulauki daug komplimentų. Bet po kokių metų išėjusi su tuo pačiu rūbu – kad ir į visiškai kitą aplinką, kur tavęs tokios dar niekas nėra matęs – gali nebesijausti tokia ypatinga ir tų pačių komplimentų nebesulaukti.
Kas iš tų komplimentų? Ne rūbas gi svarbu. Jis gali būti ir pats paprasčiausias, niekuo neišsiskiriantis. Jei tu spinduliuoja pasitikėjimu, tu ir atrodo puikiai.


Pasitikėjimas savimi – kaip jį užauginti? Kas suteikia pasitikėjimo jums?

– Pasitikėjimas savimi ateina su patirtimi, savišvieta bei pasiekimais. Aš stengiuosi investuoti į save, tačiau ne tik išvaizdą, bet ir intelektą. Pergalės ir pripažinimas profesinėje srityje suteikia daugiausiai pasitikėjimo bei drąsos, žengiant didesnius žingsnius gyvenime.

O kokią jus kasdien mato jūsų mylimasis?

– Jeigu klausiate, ar aš kasdien dažausi – tai tikrai ne. Neturiu laiko gražintis, dažytis. Namuose visą laiką būnu natūrali – be makiažo, su sportine apranga, labai mėgstu savo draugo megztinius. Kuo labiau susivėlus atsikeliu ryte, tuo savo draugui esu gražesnė. (juokiasi) Vėlgi, tai – dėl meilės.
Kai turi tikrą žmogų šalia savęs, tu jam visada esi pati gražiausia, ir tavo visi netobulumai tave padaro dar žavesne.


Ką jums reiškia būti natūralia?

– Tai, pirmiausia, atrodyti sveikai, turėti prižiūrėtą kūną. Jeigu turi sveikus plaukus, odą, nagus, tu – jau esi natūraliai graži.
Tiesa, dažnai pastebiu priešingybę – jaunas moteris, kurios naudoja labai daug makiažo ir neretai grožio klaidomis sugadina savo natūralią duotybę. Kai kurioms būna vos dvidešimt, bet jos jau atrodo ko ne dešimt metų vyresnės.
Galbūt jos kasdien naudoja labai daug kosmetikos, tinkamai neprižiūri veido odos, negeria pakankamai vandens, prastai maitinasi. Visa tai labai stipriai atsiliepia veido odai.
Perdėtas savęs puoselėjimas, manau, atskleidžia žmogaus nepasitikėjimą. Juk yra ir tų, kurios šiukšles neša su vakariniu makiažu. Suprantu, kad tai yra bandymas pabėgti nuo savęs, pasislėpti nuo savo kompleksų. Tačiau kosmetika nėra vaistai. Tikroji medicina – sveika, savimi mokanti pasirūpinti asmenybė.


Kokie yra jūsų sveikos mitybos principai?

– Esu vegetarė, tiesa, negalėčiau pasigirti, kad mano mityba yra sveika. Mėgstu miltinius patiekalus, picas, pastą, įvairius kepinius. Tiesiog dievinu sūrį bei riebius padažus. Šių dalykų gausu mano racione.
Tačiau pagrindinė mano taisyklė - saikas. Kai pasiekiu tam tikra ribą, kuri manęs nebetenkina, susiimu. Tuomet atsisakau baltų miltų ir bulvinių patiekalų, nebevalgau po 19 val. Pakanka vos savaitės pasiekti norimų rezultatų ir vėl galiu atlaisvinti vadeles.


Kaip jūs palaikote savo natūralaus grožio tonusą? Kokie yra kasdieniai jūsų ritualai?

– Turiu pripažinti, jog iki 30–ies metų aš visiškai nesirūpinau savo oda. Taip, sveikai maitinausi, tačiau papildomų priemonių nenaudojau. Būdavo, pasitepu rankas kremu ir tuo pačiu kremu perbraukiu veidą.
Tačiau nuo 30–ies aš tikrai labai daug investuoju į grožio priemones – kaukes, praturtintas hialurono rūgštimi, kofermentu Q10, kremus su peptidais, drėkinančius serumus, visam kūnui skirtus aliejus. Juos tepuose ryte, tik išėjusi iš dušo.
Tiesa, pastaruoju metu taip pat stengiuosi odą maitinti ir iš vidaus. Kasdien valgio metu geriu specialius grožio papildus „Biocell Beauty Shots“. Jų sudėtyje yra odai itin svarbus baltymas – hidrolizuotas kolagenas, kurio mano organizmas įsisavina mažiau, nes esu vegetarė. Taip pat stengiuosi sąmoningai gerti daugiau vandens, nes turiu sausą odą.
Tiesiog dabar atėjo tas metai, kai pradedu suprasti, jog grožis yra laikinas, o jaunystė –neišvengiamai yra grožio dalis, tad norisi padaryti viską, kas nuo manęs priklauso, kad išsaugočiau jį ilgus metus.
 

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams / AKCIJA 1+1
AKCIJA 1+1

BIOCELL Beauty Shots, geriamas kolagenas su vitaminais ir mineralais odai, plaukams, nagams / AKCIJA 1+1

46.48 €

Pajusk skirtumą odai, pasirinkdama BIOCELL Beauty Shots. Geriausi maisto papildai grožiui yra tie, kurie suteikia odai gilų drėkinimą iš vidaus, didina elastingumą ir skatina stangrumą, slopina odos senėjimo procesus, neutralizuoja žalingą aplinkos poveikį. BIOCELL Beauty Shots sudėtyje - optimaliai suderinta, intensyvaus poveikio tobulos odos formulė su hidrolizuotu kolagenu, hialurono rūgštimi, ypač stipriais antioksidantais ir vitaminais bei mineralais. Praturtink savo odą dabar.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.