Viena gražiausių Lietuvos moterų L.Šurnaitė paprastą grožio triuką pasiskolino iš japonių

Viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Lavija Šurnaitė savo knygose drąsiai kalba apie išvaizdą ir apie tai, apie ką daugelis moterų nedrįstų – apie savo netobulumą ir kaip tokio jausmo atsikratyti. Žinoma moteris noriai dalijasi grožio atradimais, kurie, tiki, gali įkvėpti kitas moteris siekti atrodyti taip gerai, kaip tik galima.
 
Puoselėti grožį įkvėpė mama
 
L.Šurnaitė sako, kad apie šiais laikais pernelyg sureikšminamą išvaizdą jai kaskart norisi kalbėti dar drąsiau ir garsiau vien tam, kad paskatintų moteris išmokti priimti save. Matyti ne tik trūkumus, bet ir pabrėžti privalumus. Juk jų turi kiekviena ir pakankamai daug. Savo knygose ji drąsina moteris jaustis gerai savame kūne, mėgautis savo unikalumu, o ne ieškoti netobulumų.
 
Meilės sau L.Šurnaitė nuo mažens mokėsi iš mamos. TV vedėja pamena, kaip nuo mažų dienų akylai stebėdavo grožį puoselėjančią mamą. Maža mergaitė mėgdžiodavo ją tepdamasi ant veido įvairias namines kaukes, kurias pati susimaišydavo namuose. „Kadangi parduotuvėse tuomet nebuvo kosmetikos pasiūlos, buvo labai populiarios kaukės „ką radau šaldytuve“. Viena įstrigusi naminė „grožio procedūra“ – agurkų griežinėliai ant akių ir braškių tyrelės kaukės. Vaizdas nekoks, patikėkit“, – juokiasi L.Šurnaitė.
 
Vėliau žinoma moteris įkvėpimo rūpintis išvaizda bandė semtis iš gražiausių pasaulio moterų, nors ne visi bandymai buvo verti dėmesio ir patiko. L.Šurnaitė pamena, kaip viename interviu kažkada perskaitė, kad italų aktorė Sofi Loren kūno jaunystę ir grožį puoselėja tepdamasi alyvuogių aliejumi. „Pabandžiau. Bet man visai nepatiko. Man visgi patogesni kosmetikos specialistų paruošti produktai“, – atvirauja L.Šurnaitė, grožį puoselėjanti kur kas modernesnėmis grožio priemonėmis nei maisto produktai iš šaldytuvo.

Svarbūs grožio ritualai

Laidų vedėją žiūrovai mato nepriekaištingos išvaizdos. Tačiau L.Šurnaitė prisipažįsta, kad norint atgaivinti odą nuo kosmetikos ir grimo, tenka itin uoliai laikytis ir tam tikros grožio procedūrų disciplinos.
 
„Išvaizda prieš eterį pasirūpina TV grimerės, kosmetikos pagalba meistriškai užmaskuojančios net ir nuovargio žymes. Tačiau kur kas svarbiau, kaip oda atrodo realybėje kasdien. Ir tai yra mano atsakomybė ja pasirūpinti. Pirmas žingsnis – po tiesioginio eterio namuose kuo skubiau nusivalyti televizinį grimą. Iškart pajuntu palengvėjimą, oda tarsi ima kvėpuoti, nes storas kosmetikos sluoksnis man kelia diskomfortą. Atgaivinti odą labai mėgstu odos hidrolatais, serumo prisotintomis kaukėmis, kurias juokaudama vadinu skudurėliais“, – pasakoja viena gražiausių Lietuvos moterų.
 
L.Šurnaitė nelabai mėgsta ne tik namines kaukes iš maisto produktų, bet ir kitokias teplios kreminės konsistencijos grožio priemones, kurias po procedūros sunku nusiplauti. Ji mieliau renkasi šlapias medžiagines kaukes iš „Biocell“ linijos ir kitus inovatyvius produktus, pavyzdžiui, kaip "BIOCELL Beauty Shots".
 
„Jos labai patogios ir malonios naudoti. Oda po vienos procedūros atrodo kaip po masažo. Mano vonioje ant lentynos visada guli net kelios „Biocell“ linijos kaukės, kurias stengiuosi naudoti ne tik prieš svarbias fotosesijas ar renginius. Mano odą kartais vargina sausumas. Po atostogų ar prasidėjus šildymo sezonui veidas išsausėja, ima šerpetoti. Ant tokios odos ir makiažas negražiai gula. Sveika odos būklė man aktuali ne tik dėl darbo TV eteryje. Aš apskritai dėl to jaučiu diskomfortą, todėl stengiuosi užbėgti įvykiams už akių ir odą pakankamai intensyviai drėkinu medžiaginėmis kaukėmis, purškiu veidą hidrolatu. Toks intensyvus drėkinimas duoda rezultatų. Grožio procedūras reikėtų kiekvienai moteriai atlikti reguliariai“, – įsitikinusi L.Šurnaitė.

Paslapčių sėmėsi iš japonių

Pasak TV laidų vedėjos ir knygų autorės, norint, kad išvaizdos ir savijautos nepaveiktų stresas, išgyvenimai, nuovargis ir nemiga gali išgelbėti iš pirmo žvilgsnio visiškai nekaltas, tačiau labai reikšmingas dalykas – disciplina. Ji reikalinga tiek maitinantis, tiek sportuojant ar miegant, tiek atliekant grožio procedūras.
 
„Mano grožio formulė paprasta. Viskas susideda iš paprastų dalykų, kurie nieko nekainuoja arba kainuoja visai nedaug. Reikia kasdien stengtis išsimiegoti, gerti daug vandens, judėti, reguliariai maitintis. Didžiausias poilsis po darbo man yra greitas pasivaikščiojimas. Taip lengvai įveikiu dienos stresą. Galbūt nieko ir nenustebinsiu, bet didelius stebuklus su kūnu gali padaryti ir šiltas kūno temperatūros vanduo, kokį mėgsta gerti japonės. Kiekvieną rytą pradedu su šilto vandens stikline. Ne kambario temperatūros, bet būtent kūno temperatūros. Dažnai įsispaudžiu dar citrinos. Dieną taip pat stengiuosi gerti nemažai vandens, nes be jo man būna sunku, pradeda kamuoti galvos skausmai“, – neslepia L.Šurnaitė.

BIOCELL regeneruojanti lakštinė veido kaukė
-40%

BIOCELL regeneruojanti lakštinė veido kaukė

3.05 € 5.09 €

Būna dienų lyg tyčia... Kai oda atrodo pavargusi, sudirgusi, jautri ir jai reikia itin greitos pagalbos: intensyvaus drėkinimo, raminimo, gaivinimo ir maitinimo. Išbandyk BIOCELL regeneruojančią veido kaukę, pasižyminčią ne tik drėkinamuoju, bet ir odos jautrumą mažinančiu bei ląstelių atsinaujinimą skatinančiu poveikiu.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.