Silicis – jaunystės eliksyras?

Silicis dažnai vadinamas grožio ir jaunystės mikroelementu, nes atlieka esminį vaidmenį puoselėjant odą, plaukus ir nagus. Nuo šio mikroelemento kiekio organizme priklauso odos elastingumas ir stangrumas, plaukų, nagų augimas, žvilgesys, tvirtumas.


• Silicis skatina kolageno, elastino, gliukoproteinų ir hialurono gamybą, stiprina epidermio ir dermos jungtis ir taip padeda išlaikyti odos elastingumą, skaistumą, skatina ląstelių atsinaujinimą ir garantuoja sveikesnę, jaunesnę išvaizdą.
• Jis taip pat atsakingas už deguonies pernešimą, metobolizmo procesus, padeda pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje.
• Dėl savo antioksidacinių savybių silicis puikiai saugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos, oksidacinio streso ir kitų ankstyvą senėjimą sukeliančių veiksnių.
• Kai organizme yra pakankamas silicio kiekis, oda gali lengviau apsisaugoti nuo infekcijų, grybelių, greičiau gyti.
• Silicis padeda pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus ir sunkiuosius metalus, todėl rekomenduojamas detoksikacinių programų metu.
• Šis mikroelementas sudaro kompleksus su aminorūgštimis ir peptidais, iš kurių yra sintetinamas keratinas (pagrindinė plaukų ir nagų struktūrinė dalis). Jei silicio organizme užtenka, plaukai mažiau lūžinėja, tampa elastingi, vešlesni, labiau žvilga. Silicis normalizuoja galvos odos būklę,  maitina plaukus iš vidaus, todėl jie auga greičiau. Be to, pagerėja antakių, blakstienų ir nagų būklė.

Tyrimai atskleidė, kad be silicio neįmanomas daugiau negu 70-ties kitų elementų įsisavinimas. Deja, dėl amžiaus, šiuolaikinio, stipriai apdoroto maisto, parazitų, skrandžio veiklos sutrikimų, silicis gali būti blogai pasisavinamas, tad mitybą naudinga papildyti biologiškai aktyvia silicio forma.

BIOCELL „Silicium Booster“ maisto papildas su didžiųjų dilgėlių ekstraktu ypač gerai ir greitai pasisavinamas, todėl idealiai tinka siekiantiems skaisčios odos, vešlių plaukų ir stiprių nagų.

TOP pasiūlymai

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.