Makiažo tendencijos pagal makiažo meistrę Olesią Žuravliovą

Kiekvienas įvykis, kuris įvyksta šiandien, keičia mūsų rytojų

COVID-19 tapo istoriniu įvykiu ir akimirksniu padarė įtaką net ir makiažo tendencijoms.
Prieš pat paskelbiant privalomą kaukių nešiojimą, visi tendencijų prognozuotojai rašė straipsnius apie vieną iš ryškiausių pavasario tendencijų – lūpų putlinimą ir jų paryškinimą raudona, koraline spalva.
Tačiau tendencija pakito per akimirką. Įvedus privalomai nešiojamas kaukes, visi suskubo agituoti už akių ryškinimą. Akies apvadai, padūmavusių akių efektas, kalbančios akys tapo populiariausiu šių metų akcentu.

Šį sezoną labai tendencingai atrodo neoninės spalvos: rožinė, žalia, violetinė, oranžinė. Spalvos turi būti suderintos ir gali būti naudojamos tiek šešėliuose, tiek lūpų makiaže.
Ryškias neonines spalvas, kaip geltona, raudona ar mėlyna, rekomenduoju naudoti išpiešiant akies apvadą. Kitas spalvas rekomenduoju naudoti kuriant dūminį akių makiažą.

Šiais metais lūpoms verta naudoti ilgalaikius lūpų dažus, kurie gal ir nėra itin puoselėjantys mūsų lūpas, tačiau yra ilgai išliekantys ir neišteps kaukės.

Taip pat rekomenduoju sutelkti dėmesį ties antakių formavimo ypatumais. Išmokime vešlių antakių technikos, kuri padės sukurti išraiškingesnių akių efektą ir išryškins jūsų žvilgsnį.

Nepamirškite labai gerai puoselėti savo paakių zoną. Dažniau naudokitės paakių kaukėmis. Esant poreikiui, naudokite persikinio atspalvio paakių maskuoklį, kuris pašalina paakių melsvumą ar pilkšvumą.


Akys – ką vertėtų įsiminti?

Ryškinkime blakstienas, tačiau daugiau dėmesio skirkime viršutinėms blakstutėms, apačioje turėtų būti atliktas švelnus dažymas.

Akies apvadai turėtų būti neutralių spalvų: ruda, juoda puikiai tiks klasikiniam išryškinimui. Norint, kad akys kalbėtų ir šypsotųsi, galime panaudoti spalvotus pieštukus, akies apvadus. Žiemos laikotarpiu labai dailiai su visuma dera vyno ir smaragdinės spalvos, tamsiai mėlynos ar burgundiškos spalvos akies paryškinimas.

Na, o jeigu norisi pasipuošti šventiškai, nepamirškite akies liniją pasipuošti žėručiais. Galime rinktis skystus apvadus su žėrinčiomis dalelėmis. Kitas būdas – pasirinkti birius blizgučius ir priklijuoti juos prie blakstienų augimo linijos.

Tamsūs dūminiai makiažai rekomenduojami tuo atveju, jeigu namų aplinkoje nedėvėsi kaukės.

Eksperimentuokime, žaiskime ir praskaidrinkime sau nuotaiką teptuko prisilietimu.

#tobulaesitu

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.