Natūralumas – grožio samprata, kuri į madą sugrįžta nauja jėga

Šie, kaip ir praėję metai mados bei grožio pasaulyje linksniuojami kaip natūralaus grožio eros pradžia. Unikalu tampa tai, kas savita, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar odos spalvos. Svarbiausia vertybe laikomas įgimtų bruožų žavesys. „Žengiame minimalistinio požiūrio į grožį, grožio „dietos“ link. Renkamės vartoti mažiau, bet veiklesnius, daugiau koncentruotus produktus. Žodžiai „gražu“ ir „sveika“ tampa sinonimais“, – pastebi globalios korporacijos „Stylos“ grožio skilties redaktorė Lisa Payne.
 
Grožis „360 laipsnių kampu“
 
Anot L. Payne, 2018 metais grožio rinkoje vyko daug pokyčių, susijusių su inovacijomis ne tik kosmetikos, bet ir farmacijos pramonės srityje.
 
„Pristatyta įvairovė naujų grožio produktų, pagrįstų sveikatingumo ir natūralumo principais. Tai grožis, į kurį žiūrime „360 laipsnių kampu“. Daug dėmesio skiriame ne tik tam, ką dedamės ant savęs, bet ir į save“, – pasakoja redaktorė.
 
Jos pastebėjimu, dominuoti pradeda tos grožio priemonės, kurias galima vartoti kartu su maistu. „Kompleksiniai produktai leidžia pasiekti labiau individualizuotus sprendimus, kiekvienam prisitaikyti pagal gyvenimo būdą ir poreikius, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties“, – atkreipia dėmesį „Stylos“ redaktorė.
 
Portalo womenshealth.com autorės Alex Davies pastebėjimu, viena ryškiausių inovacijų sveikatos srityje – hidrolizuoto kolageno įtraukimas į kasdienę grožio rutiną. Geriamieji kolageno papildai ilgus metus buvo naudojami tik Japonijoje ir Pietų Korėjoje, o globalią rinką pasiekė tik prieš mažiau nei dešimtmetį.
 
Teigiama, jog hidrolizuotas kolageno forma gerina natūralią odos būklę – didina jos elastingumą, stangrumą bei skatina ląstelių regeneraciją. Todėl šiandien ja siūloma praturtinti visavertę, sveikatą mitybą. „Savo glotnutį papildau ta pačia medžiaga, kuri kosmetikos pramonėje buvo naudojama dešimtmečius. Iš pradžių kokteilinėje sutrinu bananą, cukiniją, špinatus, migdolų pieną ir riešutų sviestą, o tada viską sumaišau su kolageno doze“, – receptu dalijasi autorė.

Tai, kas veikia čia ir dabar

Dar viena tendencija, siejama su natūralumo banga – naujos grožio ritmikos paieškos. Vis daugiau laiko praleidžiant kelionėse, laiko kasdienėms grožio procedūromis galime skirti vis mažiau. Tuomet tenka ieškoti alternatyvių, lanksčių grožio sprendimų.
 
„Norisi, kad grožio priemonių sąrašas būtų kuo trumpesnis“, – pastebi „Stylos“ redaktorė L. Payne. Didžiausias dėmesys, jos manymu, tenka ilgą efektą žadantiems grožio produktams, kuriuos labai lengva ir patogu naudoti net ir kelyje. Ne atsitiktinai madingiausia šio sezono grožio priemone (taip ją nominavo portalas theguardian.com) tapo greito efekto lakštinė veido kaukė. Prie veido priglundanti lakštinė kaukė gali efektyviai atstatyti odos būklę, ją pamaitinti, sudrėkinti, regeneruoti, per itin trumpą laiką – vos 10 – 15 minučių. Tokią kaukę paprasta naudoti net ir lėktuve.
 
Anksčiau tik Pietų Korėjoje žinoma lakštinė kaukė Vakarų rinkose pradėta plačiau naudoti tik prieš keletą metų. Labiausiai ši grožio priemonė išpopuliarėjo pernai, kai žinomos pramogų pasaulio moterys – Lady Gaga, Drew Barrymore, Bella Hadit – savo „Instagram“ paskyrose pradėjo dalintis asmenukėmis iš savo kasdienybės, kur jos dėvi šias kaukes.
 
Iniciatyva žaibiškai nuvilnijo ir kitose socialinių tinklų platformose. Tapo madinga dalintis kasdienėmis grožio rutinos akimirkomis, skelbti „grožio sekmadienius“, o šiuos kadrus sieti su tokiomis populiariomis grotažymėmis, kaip #beauty #skincare #skincareroutine, #SelfCareSunday, #beautymask, #collagen ir t.t.

Maksimalus efektas – minimaliomis priemonėmis

Net ir legendiniai makiažo meistrai, kaip Pat McGrath, Var Garland ar Lisa Eldrige šiais metais sugrįžta prie natūralaus, švaraus makiažo įvaizdžio. Pavasarinėse jų kolekcijose atsisakoma sunkaus pudros pagrindo ir grįžtama prie subtilaus prancūziško makiažo ištakų.
„Nieko nėra gražiau kaip švytinti, sveikai atrodanti oda. Švytintis veidas yra pats madingiausias šiais metais“ , – apie šių metų tendencijas pasakoja makiažo meistrė Karolina Taraškevič. Jos teigimu, natūraliam, greitam ir žaismingam kasdieniam dieniniam įvaizdžiui sukurti nereikia daugybės priemonių.
 
„Svarbiausia – užmaskuoti odos netobulumus, neapkraunant veido su daug priemonių. Lengvai reikėtų pamaskuoti paakius, tai pridės gaivumo, šviežumo. Norint išgauti makiažo pagrindo efektą, galima naudoti drėkinantį BB veido kremą. Su švytėjimą suteikiančią priemone (highliter) galima paryškinti aukščiausią skruostikaulių vietą. Uždėti jos galima šiek tiek ir virš lūpų viršutinės linijos, taip pat ant vokų vietoje akių šešėlių. Tai suteiks spindesio ir nuims nuovargį nuo akių.
 
Tušas bei lūpdažis – paskutiniams potepiams. Norėdamos suteikti veidui dar daugiau gaivos, įtrinkite šiek tiek lūpdažio pigmento ant iškiliausių skruostukų, kai šypsotės. Labai madinga yra naudoti tą patį lūpų dažą vietoje skaistalų. O jei mėgstate ryškesnį kasdienį makiažą ar turite ypatingą progą darbe – galite derinti akių kontūro liniją kartu su ryškiu, sodrios spalvos lūpdažiu“, – natūralaus makiažo taisykles atskleidžia K. Taraškevič-Bethel.
 
Jos pastebėjimu, visas turimas priemones naudojant kūrybiškai, kosmetikos krepšelyje (ar rankinėje) pasilikti galima tik priemonių minimumą – kokybišką maskuoklį, BB kremą, švytėjimą suteikiančią priemonę, tušą ir, žinoma, mėgiamus lūpų dažus. „Ir, žinoma, svarbiausia – intensyvus, kasdienis odos drėkinimas. Tai – esminė tobulo grožio sąlyga. Sveika, švari, švytinti, prižiūrėta veido oda visada atrodys gerai tiesiog savaime“, – reziumuoja vizažo meistrė.

BIOCELL stangrinamoji lakštinė veido kaukė
-40%

BIOCELL stangrinamoji lakštinė veido kaukė

2.81 € 4.69 €

Kad ir kaip norėtųsi atsukti laiką atgal ir veidrodyje matyti save bent 5  metais jaunesnę, to greičiausiai nepavyks, tačiau  pabandyti pristabdyti odos senėjimo procesus - galime. Geriausia stangrinamoji kaukė yra ta, po kurios naudojimo jautiesi atjaunėjusi. Išbandyk intensyvaus poveikio BIOCELL veido kauke, kuri efektyviai stangrina, suteikia pakeltos ir putlios odos pojūtį, drėkina, saugo nuo oksidacinio streso ir, reguliariai naudojama, suteikia odai jaunesnę išvaizdą.

#tobulaesitu

Jūsų naršyklė nepalaikoma. Prašome atnaujinti naršyklės versiją.